logo

  Kontakty     Pomůžete?  Něco málo o nás...Naše chovatelská stanice byla založena v roce 2002, pod názvem Laure Alcar, což v překladu znamená Zlatý šlechtic. Podle našeho názoru to zcela vystihuje retrívra - dokonalý popis vzhledu i povahy ve dvou slovech.
V současné době čítá naše smečka celkem 5 a dvě poloviny kousků psa a k tomu jednoho externistu:)
Dvě goldení fenky - praštěnou veteránku Erisku a absolutně hrozně moc praštěnou Erisčinu dceru Feridu.
Dále pak tři goldení kluky - našeho pána - jménem Drake, domácky titulovaného Bejk, něžně střeleného útulkového veterána Otíka a naprosto neplánovaného jedináčka z vrhu "C" Prima .
Ty dvě poloviny psa pak zastává flekaté Blenheim voráchlo rasy Cavalier King Charles Spaniel jménem Johanka a k ní genderové vyvážení v podobě neméně oráchlého Blenheim kluka jménem Quark alias Škvarek.
Externistkou je maličká kříženka špice, retrievera a veverky Nessynka, která žije u maminky.

I když to tak možná nevypadá, naší prioritní snahou je, aby se u nás měli všichni dobře :)

Protože starost o ně nezahrnuje jen kvalitní krmení a občasnou návštěvu veterináře, pohybujeme se nejen na polích výstavních a pracovních, ale hlavně na polích jako takových.


Retriever je zejména v poslední době pro svoji povahu a atraktivní vzhled velmi oblíben a mnozí si jej zvolí jako svého společníka. Pokud jste i Vy propadli kouzlu těchto báječných psů, doufáme že zde najdete informace, které Vás pobaví a třeba i inspirují a pomohou Vám strávit čas po jeho boku co nejpříjemněji.

Hezké čtění ...

Jana, Lenka, Honza a celá smečka


e-mail: arosek@centrum.cz