logo

  Termíny     Řády     Tituly  VýstavyVýstavy nás taky neminuly. Pokud chcete psa uchovnit, musíte holt nějaké přežít. Většinou pak zjistíte, že Vás ten pochybný svět docela uchvátil, zvláště pokud dopadnete celkem dobře. Vaše ego začne toužit po vítězství a upřímně, komu občas nedělají dobře lehce závistivé pohledy kolegů kynologů, že? No dlužno dodat, že Aroska výstavy bavily poněkud více než mě, ale co bych pro něj neudělala. Nakonec jsme se ustálili na cca 4-5 výstavkách do roka a dodržujeme nepsané pravidlo, že pokud se nám nechce, tak místo do výstavního kruhu putuje pesák do nejbližšího rybníka a my následně na dobroučký oběd.

Pokud se rozhodnete s pejskem nějakou výstavu zkusit, nenechte se prosím odradit někdy ne příliš přátelskou atmosférou. I mezi vystavovateli najdete za chvíli milé a příjemné lidi, kterým je dobrá nálada a radost psů (vlastních i cizích) přednější než nějaké poháry.

V této sekci najdete termíny výstav v ČR a občas i v blízkém zahraničí, popsaná pravidla vystavování a výstavní tituly (mě když poprvé řekli CAC a CACIB, tak jsem měla pocit, že mi někdo nadává :o))